Wydrukuj tę stronę
listopad 25, 2011

Krosno, „Lekcje Europejskie" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (Naftówka) i II Liceum Ogólnokształcącym im. Konstytucji 3-go Maja

zsp_nr_4_krosnoW dniu 25 listopada 2011 r. Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego gościła z wizytą służbową w Krośnie. Celem wizyty było spotkanie z młodzieżą krośnieńskich szkół ponadgimnazjalnych w celu przeprowadzenia kolejnych „Lekcji Europejskich". Chęć uczestnictwa w projekcie wyraziły: Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych nr 4 „Naftówka" oraz Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstytucji 3-go Maja w Krośnie.


Młodzież z entuzjazmem wzięła udział w spotkaniu, z zainteresowaniem wysłuchując wykładu Pani Poseł. Po wygłoszonej prelekcji uczniowie także bardzo chętnie uczestniczyli w panelu dyskusyjnym, poruszając istotne zagadnienia związane z obecną sytuacją gospodarczą panującą w Unii Europejskiej. Elżbieta Łukacijewska okazała się także świetnym partnerem do dyskusji o realiach panujących w polskiej piłce nożnej, gdzie bardzo miło zaskoczyła młodych sportowców z klasy Mistrzostwa Sportowego o profilu piłki nożnej.

Lekcje Europejskie w ZSP nr 4 i II LO im. Konstytucji 3-go Maja w Krośnie (25.11.2011)

{myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157628213007385{/myFlickr}