Wydrukuj tę stronę
listopad 09, 2011

Sanok, Wizyta dzieci z „Akademii Przyszłości” w biurze Elżbiety Łukacijewskiej

akademia_przyszlosciW dniu 9 listopada 2011 r. sanockie biuro Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego odwiedziła grupa milusińskich zrzeszonych w sanockiej „Akademii Przyszłości". Dzieci wraz z wolontariuszami zostały przywitane przez asystentki Pani Poseł, które opowiedziały im o pracy Posła do Parlamentu Europejskiego oraz obowiązkach pracowników biur poselskich.


„Młodzi żacy" z zainteresowaniem obejrzeli krótki film pn. Dzień w Parlamencie Europejskim" oraz z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. Prawidłowe odpowiedzi milusińskich nagrodzone zostały drobnymi upominkami ufundowanymi przez Elżbietę Łukacijewską.

„Akademia Przyszłości" umożliwia dzieciom mającym trudności w nauce pomoc ze strony tutora, który poprzez opiekę dydaktyczną nad uczniem pomaga mu w pokonywaniu szkolnych trudności. Pani Poseł w ramach okazanego wsparcia ufundowała młodej mieszkance Sanoka indeks, dzięki któremu może ona pobierać bezpłatne lekcje z języka angielskiego.

„Przedsięwzięcia organizowane przez Stowarzyszenie „Wiosna" to przede wszystkim mądra pomoc, która w całej Polsce zyskała rzesze zwolenników. Działania podejmowane w ramach realizowanych projektów mają moje pełne poparcie. Wsparcie przekazywane dzieciom cieszy bardziej niż pomoc osobom dorosłym. wdzięczność dziecka, jego uśmiech jest najpiękniejszą gratyfikacją za udzieloną pomoc" – komentuje Elżbieta Łukacijewska.

Wizyta dzieci z „Akademii Przyszłości” w Sanoku (9.11.2011)

{myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157627971153513{/myFlickr}

DO POBRANIA: Podziękowania dla Elżbiety Łukacijewskiej od Stowarzyszenia WIOSNA