Wydrukuj tę stronę
październik 30, 2011

Rzeszów, Zaproszenie na „Podkarpacką Debatę Młodzieży”

logo_prezydencjaElżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego serdecznie zaprasza do udziału w „Podkarpackiej Debacie Młodzieży”, która odbędzie się w dniu 15 listopada 2011 r. o godz. 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2). Podczas jej trwania studenci podkarpackich uczelni wyższych i młodzież szkół ponadgimnazjalnych, będą poruszać tematy związane z priorytetami polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.


Dyskusja obejmie m.in. tematy zaplanowane na czas polskiej Prezydencji jak np.: działania na rzecz pogłębienia rynku wewnętrznego, ze szczególnym naciskiem na rozwój rynku usług elektronicznych; dążenia do zapewnienia postępu w realizacji rozszerzenia Unii Europejskiej w tym szczególnie rozwój współpracy z państwami Partnerstwa Wschodniego. Każdy będzie miał szansę na wyrażenie własnej opinii oraz zmierzenie się z kontrargumentami innych osób.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie udziału do biura RCIE, na adres e-mail: lub telefonicznie pod nr tel. (17) 86-61-182.