Wydrukuj tę stronę
maj 18, 2012

Kielnarowa, Konferencja "Nauka i Pasja - kluczem do sukcesu 2012" w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ

nauka_i_pasja_zdjecie_2W dniu 17 maja 2012 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej, rozpoczęła się IV edycja dwudniowej konferencji "Nauka i Pasja - kluczem do sukcesu 2012" poświęcona prezentacji dorobku naukowego młodych naukowców, integracji studenckich środowisk akademickich oraz promowaniu rozwoju naukowego studentów.


Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego wzięła udział w spotkaniu z młodymi pasjonatami nauki. W trakcie swojego wykładu opowiedziała gościom o swojej pracy w Parlamencie Europejskim oraz o możliwościach jakie Parlament Europejski stwarza młodym ludziom.

Trwające przez dwa dni prelekcje i dyskusje odbywają się w ośmiu panelach tematycznych  obejmujących takie pola badawcze jak: Internet i nowe media, nauki ekonomiczne i społeczne, turystyka i ekologia, nauki o zdrowiu, technika i IT, bezpieczeństwo wewnętrzne, stosunki międzynarodowe oraz design i komunikacja wizualna. Ponadto, w trakcie konferencji organizatorzy stworzyli możliwość udziału w warsztatach fotografii studyjnej, symulacji giełdowych oraz savoir-vivre i etykiety, które odbywają się w nowoczesnych laboratoriach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Polecamy krótki film podsumowujący w/w konferencję:

Konferencja "Nauka i Pasja - kluczem do sukcesu 2012"

Nauka i Pasja 2012 w Rzeszowie (17.05.2012)

{myFlickr}feed=photoset,photoset_id=72157629773179318{/myFlickr}