Wydrukuj tę stronę
kwiecień 26, 2012

Podsumowanie rundy eliminacyjnej ŁUKACIJEWSKA CUP 2012

lukacijewska_cup_2012_zdjecieZakończyły się rozgrywki pierwszej rundy eliminacyjnej piłkarskiego turnieju „ŁUKACIJEWSKA CUP 2012”, w kategorii „Chłopców”. Udział w I etapie rozgrywek wzięły 103 zarejestrowane drużyny. Łącznie na podkarpackich boiskach rywalizowało ok. 1200 uczniów z całego Województwa Podkarpackiego oraz kibicowało im ponad 100 opiekunów. Dzieci spotykały się na Mini Turniejach, których łącznie na terenie całego Podkarpacia rozegrano 30. Mecze rozegrane zostały w grupach systemem każdy z każdym.


W wyniku rywalizacji zostały wyłonione 32 zespoły, które wywalczyły sobie awans do etapu półfinałowego. Na uwagę I etapu eliminacyjnego zasługują drużyny ZSP Besko (powiat sanocki) prowadzone przez Trenera Pawła Jaślara oraz SP Lesko (powiat leski) pod opieką Wojciecha Wyrozumskiego, które w pierwszej rundzie eliminacyjnej uzyskały najlepszy wynik bramkowy (32:0, 29:0)– bezbłędnie przy tym broniąc swojego pola bramkowego. Bardzo dobrze została również oceniona gra – bramkarza z drużyny ZS Trepcza - Kacpra Przystasza (powiat sanocki), który wykazał się świetnymi interwencjami w polu bramkowym.

Przeprowadzone w terminie od 11 kwietnia do 20 kwietnia 2012 r. mecze eliminacyjne w kategorii "CHŁOPCÓW" wyłoniły 32 drużyny, które w terminie od 26 kwietnia do 11 maja 2012 r., w Turniejach Półfinałowych, będą walczyć o awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 27 maja 2012 r. (niedziela) na stadionie Resovii Rzeszów. Drużyny dziewczęce – z powodu mniejszej ilości zgłoszonych drużyn - rozgrywki rozpoczynają od etapu Półfinałów Wojewódzkich rozgrywanych w tym samym terminie rozgrywkowym co chłopcy. Harmonogram spotkań rundy półfinałowej dostępny jest na stronie www.lukacijewskacup.tnb.pl – w zakładce ROZGRYWKI.

W ostatnim etapie Turnieju spotka się 16 najlepszych drużyn piłkarskich chłopców oraz 8 drużyn dziewczęcych. Dla drużyn awansujących do Finału Wojewódzkiego przewidziane są nagrody: piłki, koszulki dla zawodników, notesy trenerskie dla opiekunów oraz dyplomy. Nagrodą główną w "ŁUKACIJEWSKA CUP 2012" jest Puchar "Mistrz Województwa ŁUKACIJEWSKA CUP 2012" oraz bilety na wyjazdowy mecz T-Mobile Ekstraklasy.
Partnerami Turnieju są: Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej oraz Coerver Coaching.

Zmaganiom premierowej edycji „LUKACIJEWSKA CUP 2012” patronują: Tygodnik Nowiny, TVP Rzeszów, Radio ESKA, Radio WAWA, Tygodnik Sanocki, TV Obiektyw, Polskie Radio Rzeszów, TV San, Radio VIA, portal Isanok oraz Gazeta Podkarpacka.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW PODKARPACIA DO ŚLEDZENIA WYNIKÓW, UCZESTNICZENIA W ROZGRYWKACH ORAZ KIBICOWANIA SWOJEJ ULUBIONEJ DRUŻYNIE ORAZ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z GALERIĄ ZDJĘĆ Z ROZEGRANYCH ZAWODÓW DOSTĘPNYCH NA STRONIE WWW.LUKACIJEWSKACUP.TNB.PL – W ZAKŁADCE GALERIA TURNIEJU!

Podsumowanie rundy eliminacyjnej ŁUKACIJEWSKA CUP 2012

{myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157629904617225{/myFlickr}