Wydrukuj tę stronę
kwiecień 25, 2012

Rzeszów, Zaproszenie do udziału w konferencji "Nauka i Pasja - kluczem do sukcesu 2012"

nauka_i_pasja_zdjecieTylko do końca kwietnia 2012 r. można się rejestrować na studencką konferencję "Nauka i Pasja - kluczem do sukcesu 2012". Swoim Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego.


Już za niewiele ponad miesiąc – 17 i 18 maja 2012 r.,  w nowoczesnym ośrodku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpocznie się konferencja studentów i młodych naukowców „Nauka i Pasja – kluczem do sukcesu 2012”.

Jest to już kolejna edycja unikalnego w skali kraju wydarzenia. Unikalnego, ponieważ w konferencji biorą udział tylko studenci i młodzi naukowcy prezentując wyniki swoich badań i dzieląc się swoim entuzjazmem z innymi uczestnikami.

"Celem naszych działań jest integracja środowisk akademickich z całej Polski. Zainteresowanie dotychczasowymi edycjami pokazują nam, że nam się to udaje" – mówi Łukasz Bis, jeden z organizatorów konferencji.

Prelekcje i dyskusje będą odbywały się w ośmiu panelach tematycznych  obejmujących takie pola badawcze jak: Internet i nowe media, nauki ekonomiczne i społeczne, turystyka i ekologia, nauki o zdrowiu, technika i IT, bezpieczeństwo wewnętrzne, stosunki międzynarodowe oraz design i komunikacja wizualna. "Program ramowy został tak przygotowany, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie i mógł realizować się naukowo" – kontynuuje mgr Łukasz Bis.

Tegoroczną edycję „Nauki i Pasji" poprzedzać będą trzy warsztaty: fotografii studyjnej, symulacji giełdowych oraz savoir-vivre i etykiety. Warsztaty te odbędą się w nowoczesnych laboratoriach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w przeddzień inauguracji konferencji a więc 16.05.2012 r.. Ze względów technicznych organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację.

Termin zgłoszeń prelegentów upływa 30 kwietnia 2012 r., a formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.naukaipasja.com.pl.  Po bardziej szczegółowe informacje organizatorzy zapraszają na stronę internetową wydarzenia www.naukaipasja.com.pl oraz na profil na portalu Facebook.