Wydrukuj tę stronę
marzec 22, 2012

Rzeszów, IV edycja Plebiscytu na Kobietę Przedsiebiorczą 2011

kobieta_przedsiebiorcza_2011W dniu 20 marca 2012 r. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbyło się ogłoszenie wyników IV edycji Plebiscytu na Kobietę Przedsiębiorczą 2011.


W ubiegłym roku Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego otrzymała tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2010 w kategorii działalność społeczno-polityczna. W tym roku Pani Poseł zasiadła w kapitule plebiscytu, która przyznała tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2011 w trzech kategoriach: działalność gospodarcza, społeczno-polityczna oraz artystyczna.

W związku z nieobecnością Pani Poseł na uroczystości, na ręce Redaktora Naczelnego Gazety Codziennej "Nowiny" - Pana Stanisława Sowy został przekazany list gratulacyjny, w którym Elżbieta Łukacijewska skierowała kilka słów do wszystkich zwyciężczyń plebiscytu:

"To prestiżowe wyróżnienie jest z pewnością ogromnym sukcesem dla każdej z uhonorowanych Pań, które potwierdza ich pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Stanowi również dowód na to, że ciężka praca wszystkich utytułowanych została dostrzeżona  i doceniona, co z pewnością jest dla nich źródłem satysfakcji. Wierzę, iż przyznane tytuły staną się bodźcem do podejmowania kolejnych wyzwań, będących dodatkową motywacją do kolejnych szlachetnych osiągnięć".


Zgodnie z ich werdyktem tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2011 zdobyły:

Jadwiga Kuźniar, właścicielka Zakładu Tłuszczowego „Białoboki” - w kategorii: działalność gospodarcza;

Janina Jaroń, założycielka Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci - w kategorii działalność społeczno-polityczna;

Aneta Adamska, założycielka autorskiego Teatru Przedmieście, reżyser, scenarzystka, aktorka - w kategorii działalność artystyczna.

Na swoją kandydatkę głosowali również czytelnicy. Ich poparcie i tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2011 Czytelników Gazety Codziennej "Nowiny" zdobyła Agnieszka Kozubek-Bespalenko, 36-letnia wiceprezes i dyrektor generalny firmy LERG w Pustkowie k. Dębicy, która zarządza blisko 500-osobową załogą.

Kobieta Przedsiębiorcza 2011 w Rzeszowie (20.03.2012)


{myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157629641525957{/myFlickr}