Wydrukuj tę stronę
czerwiec 18, 2018

Rzeszów, Konferencja prasowa dotycząca Wolontariuszy Wolnych Wyborów

18 czerwca 2018 r. w Biurze Zarządu PO Regionu Podkarpackiego odbyła się konferencja prasowa poświęcona tematyce wyborów samorządowych oraz akcji społecznej Wolontariusze Wolnych Wyborów. W konferencji udział wziąła Poseł do Parlamentu Europejskiego, Elżbieta Łukacijewska, która wraz z towarzyszącymi osobami wyraziła obawy dotyczące transparentności zbliżających się wyborów samorządowych.

 

Elżbieta Łukacijewska mówiła, że obawia się, iż "rząd PiS próbuje nas kierować w stronę Wschodu podczas, gdy pokolenia marzyły o Zachodzie". "Obawiamy się o bezstronność wyborów. Namawiamy mieszkańców Podkarpacia, aby byli wolontariuszami, aby patrzyli rządzącym na ręce" - dodała.

 

Na czym polega akcja WWW:

➡️ Wolontariusze Wolnych Wyborów to akcja obywatelska, ponadpolityczna, skupiająca organizacje, którym zależy na prawidłowości przeprowadzenia wolnych wyborów w Polsce.
➡️każdy może zostać WWW, wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie www.wolontariuszewolnychwyborow.pl;
➡️Patronem Honorowym akcji jest Prezydent Lech Wałęsa
➡️partia rządząca PiS robi wszystko, aby zbliżające się wybory samorządowe były jak najmniej transparentne. Naszym obywatelskim obowiązkiem jest się temu przeciwstawić

 

Szczegółowych informacji dotyczących akcji należy szukać na stronie: www.wolontariuszewolnychwyborow.pl