Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Newsletter PDF Drukuj Email

Newsletter to przedstawiony w formie wiadomości e-mail zbiór najważniejszych wydarzeń z udziałem Pani Poseł Elżbiety Łukacijewskiej.

Dodatkowo, za pośrednictwem Newslettera, rozsyłany jest Biuletyn Informacji Europejskiej, czyli projekt wydawniczy biur poselskich Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego, z którym szerzej można zapoznać się TUTAJ.


Jak zapisać się na Newsletter?


Jeżeli chcą Państwo podać adres e-mail, na który ma być wysyłany Newsletter, to można to zrobić poprzez bramkę, która znajduje się poniżej lub z prawej strony.

Następnie, po otrzymaniu automatycznej wiadomości, prosimy potwierdzić chęć subskrypcji poprzez kliknięcie linku aktywującego. Po wykonaniu tej czynności zostaną Państwo dodani do listy subskrybentów Newslettera.

Wszystkie adresy e-mail subskrybentów Newslettera są wykorzystywane tylko i wyłącznie na użytek biur poselskich Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego i NIE są nikomu innemu udostępniane!

Serdecznie zachęcamy do subskrypcji!

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu