Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Wizyty studyjne PDF Drukuj Email

Wizyty studyjne to organizowane przez Panią Poseł Elżbietę Łukacijewską, cykliczne wyjazdy (dwa razy do roku) do Parlamentu Europejskiego w Brukseli lub Strasburgu. Ich głównym celem, obok zwiedzenia budynku Parlamentu Europejskiego i najciekawszych atrakcji turystycznych miasta jest przybliżenie zasad działalności tej i innych instytucji Unii Europejskiej.

Podczas wizyty w Parlamencie Europejskim zwiedzający mają możliwość zapoznania się z codzienną pracą, obowiązkami i prawami Posłów. W programie wyjazdu jest również zarezerwowany czas na spotkanie i rozmowę z Panią Poseł Elżbietą Łukacijewską o sprawach, które wzbudzają szczególne zainteresowanie. Niewątpliwie dla uczestników wyjazdu jest to ciekawe i nowe doświadczenie, a zarazem okazja do wykorzystania umiejętności językowych.

Albumy:

wizyty_w_parlamencie_europejskim

Wspomnienia wybranych osób z wizyt studyjnych w Parlamencie Europejskim, zorganizowanych przez biuro poselskie Elżbiety Łukacijewskiej w Brukseli:

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu