Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Wyniki konkursu „Kierunek Bruksela" PDF Drukuj Email

18 11_2016Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu ,,Kierunek Bruksela". Wybór  zwycięzcy okazał się niezwykle trudny, dlatego też całej trójce laureatów gratulujemy odwagi, ambicji i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

W związku z tym, że według regulaminu na miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego może pojechać tylko jedna osoba z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcą konkursu Kierunek Bruksela” została:

Pani KATARZYNA RYBAK, studentka Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w Brukseli, gdzie odbędzie Pani staż w II połowie 2017 r.

Pozostałej dwójce finalistów jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie. W związku z uczestnictwem  w II etapie konkursu zostaną Państwo wyróżnieni nagrodami rzeczowymi, które wyślemy pocztą. Pamiętajcie, że to dopiero początek Państwa drogi zawodowej, macie solidne podstawy by z podniesioną głową iść i realizować swoje plany i marzenia. My ze swojej strony zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursu, być może następnym razem to Państwu uda się wygrać staż w Parlamencie Europejskim.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu