Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Tarnobrzeg, XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej „ŚPIEWOGRANIEC” PDF Drukuj Email

16990748 1295169417215995_768879824_oW dniach od 24 do 26 lutego 2017 r.  w Tarnobrzegu odbywał się XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej „ŚPIEWOGRANIEC”, mający na celu popularyzację piosenki turystycznej i harcerskiej. Ponad 200 harcerzy w 20 zespołach z różnych części Polski zaprezentowało swoje umiejętności wokalno – instrumentalne. Tegoroczna edycja wydarzenia obejmowała dwa utwory konkursowe o tematyce harcerskiej, turystycznej lub biwakowej. Dodatkową kategorią była twórczość Edwarda Stachury.

Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego po raz kolejny objęła to przedsięwzięcie patronatem honorowym oraz ufundowała nagrody, które zwycięzcom w jej imieniu wręczył asystent Sławomir Partyka.

Ostatecznie główną nagrodę festiwalu, czyli Grand Prix otrzymały ,,Podkarpatki” z Krosna. Pierwsze miejsce zajął zespół Team Band z Leżajska. Miejsce drugie – 104 Artystyczna Drużyna Harcerska z Mirca, natomiast miejsce trzecie zespół Manufaktura z Annopola.

W kategorii dodatkowej zwyciężył zespół Team Band z Leżajska, który wykonał utwór „Życie to nie teatr”. Wyróżnienie premiowane udziałem w koncercie galowym zdobyli: zespół Astrano z Puław za wykonanie utworu „Chrystus Bieszczadzki”, Wichry z Mirca za utwór „Ballada o Wikingu” oraz 1 Gromada Zuchowa Zuszki Duszki z Nowej Dęby za włożoną pracę artystyczną i wykonanie utworu „Zuchowa Bajka”.

Organizatorem imprezy było stowarzyszenie ESTEKA oraz komenda hufca ZHP w Tarnobrzegu.

 

 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu