Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Sanok, Obchody Dnia Myśli Braterskiej PDF Drukuj Email

zyczenia_dzien_mysli_braterskiejW dniu 25 lutego 2017 r. (sobota) harcerze z Hufca ZHP Ziemi Sanockiej , Leskiej i Brzozowskiej, świętowali Dzień Myśli Braterskiej. Uroczystość ta, obchodzona w rocznicę urodzin twórcy światowego skautingu Roberta Baden-Powella i jego żony Olave, jest świętem wszystkich organizacji skautowych. Przesłaniem towarzyszącym Dniu Myśli Braterskiej jest wspólnota młodych ludzi, których łączy wzajemna przyjaźń, bez względu na pochodzenie, wyznanie, czy język, którym się posługują.

Sanoccy harcerze spotkali się na mszy świętej, następnie na Rynku odbył się uroczysty apel, a po nim rajd zadaniowy „Śladami harcerstwa po Sanoku”. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali sanockiego Klubu „Górnik”, gdzie wręczone zostały honorowe odznaczenia i wyróżnienia. W imieniu Elżbiety Łukacijewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego życzenia dla sanockich Harcerzy przekazała obecna na uroczystości Ewa Mrugała.

 

Spotkanie zakończyło się występami laureatów Festiwalu Piosenki Zuchowej i Harcerskiej, po których, na pożegnanie, wszyscy zgromadzeni zawiązali tradycyjny harcerski krąg.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu