Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Wyniki I etapu konkursu ,,Kierunek Bruksela" PDF Drukuj Email
16729267 1243026545787433_4996044145812592384_nSerdecznie dziękujemy za zainteresowanie Konkursem "Kierunek Bruksela" i przesłanie tak dużej ilości prac. Po długiej naradzie, z przyjemnością ogłaszamy, że do II etapu konkursu zakwalifikowali się (kolejność losowa):

Katarzyna Rybak - Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
Mateusz Kasza - Uniwersytet Rzeszowski
Justyna Wójcik - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu

Gratulujemy!!! Jednocześnie dziękujemy tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas, napisali i przesłali swoje eseje. Proszę się nie poddawać i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Konkurs.

Finalistów I etapu zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, którą przeprowadzi Pani Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego. Rozmowa odbędzie się dnia 6 marca 2017 r. w biurze poselskim w Rzeszowie, przy ul. Słowackiego 6/9 (Proszę zwrócić uwagę na zmianę daty rozmowy kwalifikacyjnej, do której Organizator zastrzegł sobie prawo w Regulaminie). O szczegółach dotyczących spotkania poinformujemy każdego z uczestników indywidualnie drogą mailową. 

Przypominamy, ze ostateczny zwycięzca Konkursu "Kierunek Bruksela" otrzyma możliwość odbycia miesięcznego, płatnego stażu w Biurze Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu