Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Rzeszów, ,,Jaka zmiana-jaka Polska?" Spotkanie Klubu Obywatelskiego PDF Drukuj Email

DSC06267Dnia 20 stycznia 2017 r. (piątek) w Rzeszowie odbyło się spotkanie Klubu Obywatelskiego pn. ,,Jaka zmiana- jaka Polska?”, którego gościem był Aleksander Hall - były działacz opozycji w PRL, poseł na Sejm I i III kadencji. Hall był także ministrem w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, a obecnie jest wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
             Podczas blisko dwuipółgodzinnego spotkania profesor odpowiadał na pytania związane z obecną sytuacją polityczną w Polsce. Mówił o złej zmianie, która dokonała się już ponad rok temu i o tym, że Polska obecnie zmierza w kierunku autorytaryzmu. Poruszał kwestie patriotyzmu oraz radził opozycji by była różnorodna, ale szukała tego co ją łączy.

         W spotkaniu wzięli udział Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego, działacze podkarpackiej Platformy Obywatelskiej oraz mieszkańcy Rzeszowa, którzy czynnie uczestniczyli w tej ciekawej dyskusji.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu