Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Konkurs "Kierunek Bruksela". Napisz esej i wygraj płatny staż w biurze Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli PDF Drukuj Email

18 11_2016Jeśli interesujesz się tematyką Unii Europejskiej, chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje w praktyce Parlament Europejski i jesteś studentem lub absolwentem jednej z podkarpackich uczelni, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłasza konkurs, w którym nagrodą główną jest miesięczny, płatny staż w jej biurze w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Termin przyjmowania prac konkursowych mija 31 stycznia 2017 r., a regulamin oraz wymagane załączniki są możliwe do pobrania poniżej. 

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wszystkich uczelni Województwa Podkarpackiego. Do konkursu mogą przystąpić obywatele polscy posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, którzy w dniu zgłoszenia do konkursu ukończyli 19 i nie ukończyli 26 roku życia. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować esej w języku polskim na jeden z podanych nizej tematów: 

1. Międzynarodowy napływ migrantów do państw Unii Europejskiej. Jaki wpływ na przyszłość Wspólnoty ma kryzys migracyjny? 

2. Wpływ Unii Europejskiej na ścieżkę rozwojową polskich regionów. Jakie korzyści z przynależności do Wspólnoty uzyskało Województwo Podkarpackie i co więcej region ten może z niej zaczerpnąć? 

3. Donald Trump nowym prezydentem USA. Co wybór ten oznacza dla Polski? 

Objętość pracy nie może przekroczyć 3 stron formatu A4 (czcionka Times New Roman, rozmiar 12)

Do pracy konkursowej należy dołączyć odręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy (w formie skanu). Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule wpisując "KONKURS: "KIERUNEK BRUKSELA". Temirn przyjmowania prac mija 31 stycznia 2017 r. 

Autorzy 3 najlepszych prac zostaną zakwalifikowania do drugiego etapu konkursu, w którym zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z Elżbietą Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego, podczas których wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu. 

Informacje na temat konkursu dostępne będą na stronie internetowej organizatora konkursu pod adresem www.lukacijewska.pl oraz na profilach w portalu społecznościowym Facebook pod poniższymi adresami: www.facebook.com/lukacijewska.elzbieta www.facebook.com/lukacijewska

Szczegółowe informacje dotyczące kryteriów konkrusu oraz terminów z nim związanych dostępne są w regulaminie (przed przystąpieniem do konkursu należy się z nim zapoznać). 

Do pobrania

REGULAMIN KONKURSU 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu