Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Wielopole Skrzyńskie, XVII edycja festynu integracyjnego WIELOPOLANDIA 2016 PDF Drukuj Email

wielopolandia 2016W dniu 21 sierpnia 2016 r. (niedziela) na stadionie Ośrodka Sportu w Wielopolu Skrzyńskim odbyła się XVII edycja festynu integracyjnego dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych WIELOPOLANDIA 2016. Podczas festynu odbyła się loteria fantowa, w której do zdobycia były nagrody rzeczowe w postaci m.in. rowerów i jeden z nich ufundowany został przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego. 

Odbywający się corocznie festyn, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim ma charakter przedsięwzięcia integracyjnego, rodzinnego i wychowawczego, podczas którego w trakcie wspólnej zabawy osoby niepełnosprawne mają okazję choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach i chorobach i wspólnie z innymi rówieśnikami wziąć udział w przygotowanych przez wolontariuszy, strażaków, policjantów i służby ratownicze atrakcjach. 

W tym roku ogranizatorzy przygotowali atrakcje w postaci: Krainy Kolorów, Mini Wesołego Miasteczka, pokaz sprzętu policyjnego, strażackiego i medycznego oraz Modoland. Wśród uczestników Loterii Fantowej rozlosowane zostały nagrody w postaci m.in. rowerów, a jednym z fundatorów wspomnianych nagród była Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, która w swojej bieżącej działalności wspiera finansowo i rzeczowo tego typu wydarzenia. 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu