Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Rzeszów, Regionalna Konwencja Programowa Platformy Obywatelskiej w Rzeszowie z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

konwencja regionalna POW dniu 18 czerwca 2016 r. (sobota) na rzeszowskim rynku odbyła się inauguracyjna Konwencja Regionalna Platformy Obywatelskiej, która przebiegała pod hasłem "Polska Obywatelska 2.0". Pierwsza z cyklu 16 regionalnych konwencji dotyczyła 2 aspektów: wyzwań Polski cyfrowej oraz funduszy europejskich na Podkarpaciu.

W związku z organizacją Konwencji do stolicy Podkarpacia przyjechali: Grzegorz Schetyna - Przewodniczący PO, Sławomir Neumann, Andrzej Halicki, Jan Olbrycht, Michał Boni, Tomasz Siemoniak, Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Kinga Gajewska-Płochocka oraz podkarpaccy posłowie: Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Joanna Frydrych, Krystyna Skowrońska oraz Zdzisław Gawlik. 

konwencja regionalna PO 2

Platforma Obywatelska w ten sposób chce rozpocząć pisanie swojego nowego programu, który tworzony będzie przy współudziale obywateli. Organizowana konwencja składała się z dwóch bloków tematycznych. Pierwszy, dotyczył cyfryzacji Polski i zagadnień związanych z zapewnieniem powszechnego dostępu do Internetu każdemu obywatelowi. Panel dyskusyjny doyczący zagadnień cyfryzacji prowadził Michał Boni, Poseł do Parlamentu Europejskiego, wcześniej minister cyfryzacji. Natomiast drugi, dotyczący funduszy europejskich i ich wykorzystania na Podkarpaciu prowadził poseł Zdzisław Gawlik. 

konwencja regionalna PO 3

Liderzy PO chwalili Rzeszów i wskazywali stolicę Podkarpacia jako miejsce innowacyjne, z wielkim potencjałem, które w sposób znakomity się rozwija i korzysta z funduszy unijnych, stąd też decyzja o wyborze Rzeszowa jako gospodarza pierwszej z cyklu 16 konwencji programowych, które odbywać się będą w regionach do końca sierpnia.

konwencja regionalna PO 4

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu