Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Sanok, Konferencja prasowa Elżbiety Łukacijewskiej i Joanny Frydrych PDF Drukuj Email

konferencja sanokW dniu 23 maja 2016 r. w Sanoku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Joanny Frydrych Posła na Sejm RP. W trakcie konferencji zostały poruszone tematy, dotyczące aktualnej sytuacji w regionie i w kraju.

Omawiając sytuację w Sanoku, Poseł Łukacijewska odniosła się przede wszystkim do bezczynności nowej władzy lokalnej, skutkującej brakiem nowych inwestycji na ternie Sanoka. Poruszona została również kwestia sanockiego szpitala. W szczególnie trudnej sytuacji znajduje się oddział ginekologiczno-położniczy, który po raz kolejny został zamknięty na okres 1 m-ca z powodu braku odpowiedniej ilości personelu do zabezpieczenia niezbędnych dyżurów lekarskich.
Komentując zaplanowane w Bieszczadach wyjazdowe posiedzenie komisji infrastruktury, zarówno Poseł Łukacijewska, jak i Frydrych, wyraziły nadzieję, iż owocem tych prac będą konkretne postanowienia w celu przywrócenia ruchu kolejowego na trasie Rzeszów-Jasło-Zagórz-Łupków.

W trakcie spotkania z dziennikarzami Elżbieta Łukacijewska odniosła się krytycznie do działań obecnego rządu, w kontekście raportu Komisji Europejskiej i sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego. Zdaniem Pani Poseł działania rządu osłabiają polską wiarygodność, a tym samym pozycję naszego kraju w oczach zagranicznych partnerów.

Joanna Frydrych Poseł na Sejm RP poinformowała o planowanych w sanockim biurze dyżurach poselskich, w ramach których możliwe będzie również uzyskanie bezpłatnej porady prawnej.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu