Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Sanok, Spotkanie Elżbiety Łukacijewskiej ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sanoku i Studentami PWSZ w Sanoku PDF Drukuj Email

UTW sanokW dniu 18 maja 2016 r. (środa) w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego spotkała się ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego w Sanoku oraz studentami tamtejszej uczelni.

W swojej prezentacji Elżbieta Łukacijewska, na prośbę słuchaczy sanockiego UTW, przedstawiła zagadnienia związane z migracją, zarówno w kontekście migracji zarobkowych do innych państw UE, jak również w odniesniu do aktualnego kryzysu imigracyjnego. Druga część spotkania dotyczyła wiadomosći dla zgromadzonych studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, którzy z zaprezentowanych informacji mogli dowiedzieć się jakie możliwości daje młodym ludziom UE, gdzie mogą szukać stażu, wyjazdu w ramach wolntariatu czy też pracy i innych form aktywności w instytucjach z otoczenia Unii Europejskiej.

Było to kolejne już spotkanie Poseł Łukacijewskiej ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sanoku, którego członkowie stanowią bardzo aktywną grupę angażującą się wiele przedsięwzięć i inicjatyw skierowanych do sanockiego środowiska seniorów.  

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu