Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Łańcut, IV edycja powiatowego konkursu "Unia Europejska wczoraj i dziś' pod honorowym patronatem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

W dniu 17 maja 2016 r. (wtorek) w Publicznyn Gimnazjum nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łańcucie odbyła się IV edycja powiatowego konkursu pt. "Unia Europejska wczoraj i dziś". Po raz kolejny patronat honorowym nad organizowanym wydarzeniem objęła Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, która jednocześnie ufundowała nagrody dla uczesniktów konkursu.

 

W konkursie wzięło udział 16 uczniów z 7 szkół powiatu łańcuckiego, których zadania konkursowe zostały podzielone na 2 etapy. W pierwszym, uczniowie przedstawiali wcześniej przygotowaną prezentację multimedialną na temat: „Czym może pochwalić się Podkarpacie przed młodymi turystami z UE?”, która była ocenia przez komisję konkursową pod kątem pomysłowści, treści merytorycznej i formy prezentacji. W drugim etapie uczniowie musieli odpowiedzieć na 50 testowych pytań dotyczących m.in. funkcjonowania UE. 

Po podsumowaniu wyników komisja konkursowa wyłoniła 3 lauetarów, którzy w nagrodę we wrześniu 2016 r., na zaproszenie Poseł Elżbiety Łukacijewskiej, odwiedzą siedzibę Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Pozostali uczestnicy nargodzeni zostali drobnymi upominkami. 

Od początku organizacji przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łańcucie konkursu "Unia Europejska wczoraj i dziś" Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego obejmuje to wydarzenie swoim partonatem honorowym oraz jest fundatorem nagród w postaci wyjazdu do Brukseli dla jego laureatów. 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu