Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Warszawa, Debata "Uciekinierki. Jak Polska i Europa może pomóc uchodźczyniom?" z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

biuro pe_uchodzcyW dniu 11 marca 2016 r. (piątek) Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego wzięła udział w zorganizowanej przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego wspólnie z Instytutem Spraw Publicznych debacie pt. "Uciekinierki. Jak Polska i Europa może pomóc uchodźczyniom?"

Uczestnicy debaty próbowali odpowiedzieć na pytania: Jak naprawdę wygląda sytuacja kobiet występujących o azyl w Polsce oraz jakie trudności muszą przezwyciężyć na rynku pracy, w sferze społecznej i prawnej? Na jaką pomoc mogą liczyć?

Oprócz Elżbiety Łukacijewskiej w debacie wzięli udział:

Aleksandra Chrzanowska - Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Leyla Elsanova - Fundacja Ocalenie, Michał Kowalski - Rada do Spraw Uchodźców oraz Dominika Potkańska z Instytutu Spraw Publicznych. Debatę poprowadził Dariusz Bugalski z Programu Trzeciego, Polskiego Radia.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu