Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Tarnobrzeg, Tytuł Wolontariusza Roku 2015 Stowarzyszenia ESTEKA przyznany PDF Drukuj Email

wolontariusz rokuW dniu 5 marca 2016 r. (sobota) Zarząd Stowarzyszenia ESTEKA przyznał tytuł Wolontariusza Roku 2015, który przypadł Julii Wojtaszek, która w nagrodę za swoją wolontariacką pracę na zaproszenie Elżbiety Łukacijewskiej odwiedzi Parlament Europejski w Brukseli. 

W 2015 r. tarnobrzeskie Stowarzyszenie ESTEKA realizowało projekt którego jednym z główbych celów by rozwój wolontariatu. Projekt obejmował m.in. szkolenia, zajęcia warsztatowe dla wolontariuszy oraz działania praktyczne. W ramach projektu zawiązała się grupa inicjatywna tarnobrzeskiej młodzieży, która aktywnie włączyła się w realizację projektów i programów Stowarzyszenia ESTEKA.

W minioną sobotę Zarząd Stowarzyszenia ESTEKA dokonał podsumowania zaangażowania poszczególnych osób w działania projektowe i przyznał tytuł Wolontariusza roku 2015, który otrzymała Julia Wojtaszek, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu.

- W tym roku osoba, która zdobyła zaszczytny tytuł Wolontariusza roku wyjedzie do Brukseli – Sławomir Partyka, koordynator wolontariatu przy Estece – Nagroda została ufundowana przez Europoseł Elżbietę Łukacijewską. Spotkania naszej grupy wolontariatu są systematyczne i zapraszamy do udziału w niej tarnobrzeską młodzież ze wszystkich szkół.  

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu