Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Rzeszów, Interwencja Elżbiety Łukacijewskiej w sprawie sytuacji w Uzdrowisku Rymanów PDF Drukuj Email

uzdrowisko rymanow

W związku z niepokojącymi informacjami na temat aktualnej sytacji pracowników w Uzdrowisku Rymanów Zdrój, Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego w dniu 25 stycznia 2016 r. (poniedziałek) skierowała do Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla pismo z prośbą o przyjrzenie się i wyjaśnienie przedemiotowej sytuacji.

Powyższa interwencja podyktowana została sygnałami, jakie napłyneły do biura poselskiego Elżbiety Łukacijewskiej. W przekazanej, informacji znajduje się wzmianka o drastycznym obniżeniu zarobków pracowników z wieloletnim stażem pracowniczym, którzy pomimo próśb dotyczących podwyższenia warunków płacowych i chęci nawiązania konstruktywnego dialogu otrzymali w tej sprawie za pośrednictwem Przewodniczącego Związków Zawodowych negatywną odpowiedź.

W otrzymanej w dniu 10 lutego 2016 r. (środa) odpowiedzi Marszałek Województwa Podkarpackiego poinformwał, iż pismo zostało przekazane do Rady Nadzoroczej "Uzdrowiska Rymanów" S.A. celem uwzględnienia w ramach prowadzoneo nadzoru na sprawami pracowniczymi.

Jak podkreśla Elżbieta Łukacijewska "Uzdrowisko w Rymanowie jest uznaną marką, której walory znane są nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami i stanowi ważny element systemu ochrony zdrowia zarządzanego przez Samorząd Województwa, a jego sukcesy są w znaczącej części zasługą ciężko pracującego personelu".

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu