Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Rzeszów, Konferencja prasowa z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

konferencja prasowa_22_01_2016W dniu 22 stycznia 2016 r. (piątkek) w rzeszowskim biurze Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego odbyła się konferencja prasowa z jej udziałem Głównymi tematami zorganizowanej konferencji była debata na temat Polski w Parlamencie Europejskim oraz zbliżające się wybory szefa Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu. 

Podczas konferencji Elżbieta Łukacijewska odniosła się do debaty na temat Polski w Parlamencie Europejskim. Pani Poseł stwierdziła, że nie chodzi o to czy wygrało PiS czy PO, ważne jest natomiast czy wygrała Polska i Polacy i jakich sojuszników szuka obecny rząd na arenie europejskiej. 

Jednocześnie Poseł Łukacijewska stwierdziła, że zamierza wystartować na szefa Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu: "Wierzę w PO, w ludzi, którzy budowali Platformę na Podkarpaciu. Chcę wszystkich zjednoczyć i przekonać, że możemy wygrać, bo ja w to wierzę". 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu