Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Rzeszów, Kobiety na listach podkarpackiej Platformy Obywatelskiej PDF Drukuj Email

popieram kobietyElżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego aktywnie wspiera kobiety, które zdecydowały się wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej. W ramach kampani wyborczej, dnia 12 października z inicjatywy Pani Poseł odbyła się konferencja prasowa, na której  zaprezentowała zostały sylwetki podkarpackich kandydatek. Pani Poseł zaapelowała także do mieszkańców naszego województwa o liczny udział w nadchodzących wyborach parlamentarnych, nastepnie przekazała głos kandydatkom, które mogły przedstawić pokrótce swój program wyborczy. Po konferencji prasowej, zjedzono wspólne śniadanie, podczas którego można było podyskutować, a przede wszystkim złapać trochę oddechu w zabieganym okresie kampanijnym.

popieram kobiety 2

W ramach działań kampanijnych, Poseł Elżbieta Łukacijewska wspólnie z Panią Kolantą Kaźmierczak Radną Miasta Rzeszowa Kandydatką startująca z okregu wyborczego nr 23 z miejsca 3, rozdawały ulotki Pani Jolanty, zachcając do głosowania w wyborach parlamentarnych.

jola

W sobotnie popołudnie, Poseł Elżbieta Łukacijewska wspólnie z Prezedentem Miasta Krosna Piotrem Przytockim udzielili oficjalnego poparcia kandydatce z okręgu nr 22 Pani Joannie Frydrych, podczas zorganziowanej w Krośnie konferencji prasowej w Hotelu Nafta.

aska

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu