Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Konferencje prasowe z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

 

konferencja prasowa wybory 2015Dnia 5 października 2015 roku w biurze Elżbiety Łukacjewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego w Rzeszowie odbyły się dwie konferencje prasowe z udziałem Pani Poseł.

Konferencja pod wymownym tytułem Chcemy tu zostać została zorganizowana z inicjatywy Jolanty Kaźmierczak i była poświęcona młodym ludziom, którzy wskazywali bariery i problemy na jakie natrafiają na Podkarpaciu. Zaznaczyli również, iż widzą pozytywne zmiany, jakie od kilku lat mają miejsce w regionie i chcieliby mieszkać i żyć w swoim rodzinnym województwie. 3Gościnnie udział w konferencji wzięła Poseł Łukacijewska, która zaprezentowała działania podejmowane w tej kwestii przez Unię Europejską, jak również zaznaczyła, iż na Podkarpaciu jest bardzo liczne grono zdolnych i ambitnych młodych ludzi, których należy tu zatrzymać, aby dzięki temu nasz region jeszcze lepiej się rozwijał niż dotychczas.


Druga konferencja prasowa zwołana została już bezpośrednio przez Poseł Łukacijewską i dotyczyła rozwoju infrastruktury na Podkarpaciu. Udział w spotkaniu wzięli na zaproszenie Pani Poseł; Poseł Renata Butryn oraz Wiesław Kaczor Dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie. Dziennikarzom zostały zaprezentowana osiągnięcia inwestycjne, które zrealizowane zostały w trakcie rządów Platformy Obywatelskiej RP na terenie naszego województwa. 4Przede wszystkim zaprezentowano listę dróg i autostrad, które zostały oddne do użytku lub są w trakcie realizcji. Poruszono także temat słynnej S19, w sprawie której lobbowali podkarpaccy Posłowie od wielu lat. Zaprezentowano także realne terminy ukończenia rozpoczętych przedsięwzięć drogowych. Poseł Łukacijewska wspomniała także o kwestii bezrobocia na Podkarpaciu, porównując dane statystyczne z początku rządów PO RP, z czasem obecnym.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu