Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Podkarpacie, Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej na Podkarpaciu PDF Drukuj Email

komorowska1.jpgW dniu 22 maja Podkarpacie odwiedziła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska, której w podróży po naszym regionie towarzyszyła Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Po wylądowankomorowska2iu na lotnisku Jasionka, Pani Anna Komorowska udała się do Gminy Wojaszówka, gdzie w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Ustrobnej, wzięła udział w Obchodach Święta z okazji Dnia Matki. Na miejscu została przywitana przez Wójta Gminy Wojaszówka Komorowska3.jpgSławomira Stefańskiego, Dyrektor Szkoły Zuzannę Paluch oraz uczniów. Po krótkim programie artystycznym przygotowanym przez najmłodszych wychowanków szkoły Pierwsza Dama udała się do Domu Ludowego w Ustrobnej gdzie spotkała się z przedstawicielkami 11 Kół Gospodyń Wiejskich działających w Gminie Wojaszówka, sołtyskami oraz przedstawicielkami Stowarzyszenia Żyj Zdrowo.

Komorowska4.jpgKolejny punkt wizyty stanowił przyjazd do Gminnego Ośrodka Kultury w Besku, gdzie odbywało się spotkanie okolicznościowe z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z Gmin: Besko, Zarszyn, Rymanów, Tyrawa Wołoska, Sanok, Zagórz oraz przedstawicielkami Klubu Seniora działającymi na terenie Gminy Besko. Na zakończenie, Pani Anna Komorowska miała możliwość podziwiać wystawę fotograficzną przygotowaną przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Beskiej.

Komorowska5Na zakończenie swojego pobytu na Podkarpaciu, Pani Anna Komorowska gościła na Zamku w Dubiecku, gdzie na spotkanie z nią przybyły członkinie Stowarzyszenia Kobiet w Dubiecku. Małżonkę Prezydenta RP przywitała Prezes Stowarzyszenia Pani Danuta Armata oraz Wójt Gminy Dubiecko Pan Wiesław Bembenek. Występ artystyczny przygotował Zespół Pieśni i Tańca „Sanowiacy”.

Komorowska6

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu