Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Konkurs!!! Podziel się opinią na temat Europejskiej Pomocy Rozwojowej i wygraj wyjazd do Brukseli! PDF Drukuj Email

err2015 kopiaJesteś uczniem jednej ze szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego lub studentem podkarpackiej uczelni wyżej? Jeśli tak, spróbuj swoich sił, napisz esej i wygraj wyjazd do Parlamentu Europejskiego.

Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie zapraszają do udziału w Konkursie na esej pt. Europejski Rok na rzecz Rozwoju 2015 – pomoc rozwojowa Unii Europejskiej skierowana do państw potrzebujących moim zdaniem…

Celem Konkursu jest przede wszystkim popularyzacja wśród młodych mieszkańców Podkarpacia wiedzy w jaki sposób pieniądze przeznaczane na pomoc rozwojową przyczyniają się do wprowadzania zmian w państwach potrzebujących wsparcia. Rozbudzenie kreatywności i oryginalnego widzenia pomocy rozwojowej Unii Europejskiej oraz promowanie jej walorów w ciekawej formie. Kształtowanie poczucia podkarpackiej współodpowiedzialności i solidarności. Rozwijanie uzdolnień i zainteresowań wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz młodzieży akademickiej.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć w wersji elektronicznej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 29 maja 2015 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Najlepsze prace zostaną wyłonione przez Komisję Oceniającą pod przewodnictwem Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego organizatora głównej nagrody w Konkursie oraz Dominika Łazarza, Dyrektora Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie. Przyznanie nagród nastąpi podczas czerwcowej podkarpackiej debaty dotyczącej XI lat członkowska Polski w UE w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów.

Szczegółowe informacje o Konkursie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.rodm-rzeszow.pl

REGULAMIN KONKURSU

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu