Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Rzeszów, Konferencja "Kobiety są jakieś inne" współorganizowana przez Elżbietę Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Marka Rząsę, Posła na Sejm RP PDF Drukuj Email

Kobiety sa jakies inne1W dniu 17 kwietnia 2015 r. w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się Konferencja pod przewrotnym tytułem „Kobiety są jakieś inne...”, której organizatorami byli Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Marek Rząsa Poseł na Sejm RP. Piątkowe spotkanie to wspólna kontynuacja dwóch wydarzeń – Konferencji Kobieta Aktywna, której organizatorką od pięciu lat jest Poseł Elżbieta Łukacijewska oraz Salonu Kobiet, którego pomysłodawcą od trzech lat jest Poseł Marek Rząsa. Kobiety sa jakies inne2Bezpłatne bilety na Konferencję „Kobiety są jakieś inne...” rozeszły się w przeciągu niecałych 10 dni co tylko utwierdziło organizatorów w potrzebie i słuszności organizowanego przez nich wydarzenia. Na Konferencję przybyło niemalże 800 Pań z terenu całego województwa podkarpackiego. Podkarpacka Filharmonia pękała w szwach.

Gośćmi wydarzenia, wyjątkowo w tym roku byli Panowie, aktorzy JanKobiety sa jakies inne3 Nowicki oraz Zbigniew Buczkowski i to właśnie oni opowiedzieli o aktywności współczesnych kobiet widzianej oczami mężczyzn. Imprezę poprowadzili wspólnie Poseł na Sejm RP Marek Rząsa oraz artystka kabaretowa i aktorka Katarzyna Piasecka. Pani Katarzyna porwała równieżKobiety sa jakies inne4 mieszkanki Podkarpacia swoim występem kabaretowym, w którym niezwykle dowcipnie odniosła się do przywar współczesnych mężczyzn.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Bronisław Komorowski, Prezydent RP, który w ostatnim czasie niejednokrotnie udowodnił, jak ważne są dla niego nie tylko aktywność, ale również bezpieczeństwo kobiet w polskim społeczeństwie. W trakcie Konferencji, prowadząca Pani Katarzyna Piasecka odczytała list Pana Prezydenta, skierowany do gości Konferencji.

Kobiety sa jakies inne5Organizatorzy, jak co roku postawili sobie za cel promocję podkarpackich talentów, dlatego też Konferencję swoim występem uświetnili Studio Baletowe „Terpsychora” z Przemyśla, pod kierownictwem Pani Galiny Kowal, absolwentki Lwowskiej Państwowej Szkoły Baletowej oraz Katarzyna Szkutnik, studentka Kobiety sa jakies inne6Uniwersytetu Rzeszowskiego, zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnym Stawie. Gwiazdą wieczoru był zaś występ rzeszowsko - przemyskiego duetu Kuba&Sabina, który szturmem wdarł się do półfinału programu „Mam Talent” z piosenką „What's wrong”.

Na zakończenie, Konferencję uświetnił poczęstunek przygotowany przez KołaKobiety sa jakies inne7 Gospodyń Wiejskich z Kraczkowej, Krzemienicy, Majdanu Królewskiego oraz Machowej.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu