Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Widełka, II Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Dream Team" w Zespole Szkół w Widełce PDF Drukuj Email

DSC 1265W dniu 26 lutego 2015 r. w Zespole Szkół w Widełce odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Dream Team", w którym wzięło udział dziewięć zespołów reprezentujących szkoły z terenu całego województwa. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego, która była również fundatorem nagród dla zwycięskich drużyn.

Konkurs okazał się bardzo wymagającym sprawdzianem znajomości języka angielskiego, przysparzając zarówno Organizatorom, jak i uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i chwil radości.

Poseł Elżbieta Łukacijewska, wspierając tego typu inicjatywy podkreśla, że w ramach działań podejmowanych na rzecz promowania mobilności i międzykulturowego zrozumienia - Unia Europejska wskazała naukę języków jako jeden z niezwykle ważnych priorytetów. Z kolei zdaniem Parlamentu Europejskiego wielojęzyczność stanowi istotny element europejskiej konkurencyjności. Dlatego też, jednym z celów polityki językowej Unii Europejskiej jest opanowanie przez każdego obywatela europejskiego, oprócz języka ojczystego, dwóch języków obcych.

W związku z nieobecnością Poseł Elżbiety Łukacijewskiej, nagrody przekazała Dyrektor Biur Poselskich Karolina Chrząstek.

Widełka, II Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Dream Team" w Zespole Szkół w Widełce (26.02.2015 r.)

 

Err :

 

 

 

 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu