Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Sanok, Spotkanie Elżbiety Łukacijewskiej z Sołtysami wsi Puławy oraz Wisłoczek PDF Drukuj Email

spotkanie sanok soltysiW dniu 16 stycznia 2015 r. Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego odbyła dyżur poselski w swoim biurze w Sanoku. Spotykając się z Petentami Pani Poseł została zaznajomiona z licznymi problemami nie tylko dotyczącymi kwestii osobistych, ale również spraw lokalnych.

Podczas dyżuru wizytę Pani Poseł złożyli także sołtysi wsi Puławy oraz Wisłoczek leżących na terenie Gminy Rymanów. Panowie Sołtysi osobiście złożyli na ręce Pani Poseł podziękowania za jej zaangażowanie w sprawy ich miejscowości. Dzięki mocnemu wsparciu Pani Poseł, udało się otrzymać wsparcie finansowe z rezerwy Premiera na remont mostu na rzece Wisłok. Dzięki otrzymanym środkom zewnętrznym udało się z sukcesem zrealizować inwestycję, która była kluczowa nie tylko dla mieszkańców miejscowości, ale również dla turystów, którzy w sezonie zimowym licznie odwiedzają stok narciarski Kiczera, a w sezonie letnim wypoczywają w miejscowości Rudawka Rymanowska.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu