Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

1% Tak niewiele, a jednak tak dużo! PDF Drukuj Email

banerek1Już po raz szósty, Elżbieta Łukacijewka Poseł do Parlamentu Europejskiego zachęca do przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego z terenu województwa podkarpackiego. Dzięki tej inicjatywie mieszkańcy Podkarpacia mogą samodzielnie zdecydować o tym, co stanie się z częścią płaconych przez nich podatków i jak zostaną one wykorzystane. Należy dodać, że nie jest to związane z żadnymi dodatkowymi kosztami ze strony podatnika. Wystarczy jedynie wypełnić stosowne rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym, aby wesprzeć wskazaną organizację pożytku publicznego i włączyć się w działalność charytatywną. Na przekazanie 1 % swojego podatku  z  roku na rok decyduje się coraz więcej podatników. 

Untitled Infographic

Lista organizacji, którym można podarować część podatku jest bardzo długa, warto jednak wesprzeć organizację z najbliższego otoczenia, gdyż dzięki temu mamy możliwość zobaczenia jak nasze pieniądze zostają wykorzystane. Istnieje także szansa, że ten 1%  do nas wróci. Może dzięki wsparciu konkretnej inicjatywy będziemy mogli wziąć udział w świetnym koncercie lub przedstawieniu, a nasze dzieci będą mogły skorzystać z ciekawych zajęć.

Jak co roku Poseł Elżbieta Łukacijewska gorąco zachęca do skorzystania z możliwości przekazania 1% na rzecz OPP, osobiście przekazując część swojego podatku na jedną z lokalnych organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z: wykazem organizacji pożytku publicznego w województwie podkarpackim uprawnionych do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2014.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu