Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Strasburg, Przesłuchanie kandydata na unijnego komisarza transportu z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

strasburg przesluchanieW dniu 20 października 2014 r. (poniedziałek) podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbyło się przesłuchanie Violety Bulc - Słowenki, która jest kandydatką na stanowisko Komisarza UE ds. transportu. W przesłuchaniu współorganizowanym przez Komisję Transportu w PE wzięła udział Elżbieta Łukacijewska, będą jej członkiem.

Bulc została nominowana do nowej KE przez rząd w Lublanie w miejsce Alenki Bratuszek, której kandydatura na wiceszefową KE ds. unii energetycznej została odrzucona przez komisje europarlamentu.

Jak poinformowały w środę służby prasowe KE państwa unijne zatwierdziły nową listę komisarzy desygnowanych. Dzięki temu Juncer mógł ogłosić, że chce, by Bulc objęła tekę transportową, a bardziej doświadczonemu Szefczoviczowi, który miał się zajmować tym obszarem oddał stanowisko wiceszefa KE ds. unii energetycznej.

Podczas zorganizowanego przesłuchania posłowie mieli możliwość zadawania pytań kandydatce na komisarza. Pytanie, które zadane zostało przez Poseł Elżbietę Łukacijewską dostępne jest poniżej.

przesluchanie bulc

Strasburg, Przesłuchanie Violety Bulc - kandydatki na unijnego komisarza ds. transportu (20.10.2014)

Err :

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu