Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Elżbieta Łukacijewska interweniuje w sprawie jednolitych płac minimalnych w Niemczech PDF Drukuj Email

transport niemcyW dniu 22 stycznia 2015 r. (czwartek) Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, kontynując swoje działania i interwencje w sprawie wprowdzonych i obowiązujących od 1 stycznia 2015 r. niemieckich przepisów dot. płacy minimalnej, przesłała pismo z prośbą o interpretację oraz wskazanie podstawy prawnej przyjętych rozwiązań prawnych. Interwencja skierowana została do Ministra Alexandra Dobrindta - Ministra Transportu i Infrastruktury Cyfrowej Republiki Federalnej Niemiec.

Wcześniejsze działania Poseł Łukacijewskiej w powyższej sprawie to m.in.: wspólna interpelacja do Komisji Europejskiej złożona razem z węgierskim Posłem do Parlamentu Europejskiego, Andorem Deli oraz spotkanie z Prezesem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, które odbyło się podczas sesji plenarnej PE w Strasburgu (dnia 14 stycznia 2015 r).

Treść pisma skierowanego do Ministra Transportu i Infrastruktury Cyfrowej Republiki Federanlnej Niemiec dostępna jest TUTAJ.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu