Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Interpelacja Elżbiety Łukacijewskiej dotycząca strategii Unii Europejskiej w sprawie alkoholu PDF Drukuj Email

alkoholW dniu 11 września 2014 r. Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego zwróciła się do Komisji Europejskiej z interpelacją dotycząca strategii Unii Europejskiej w sprawie alkoholu.

Na chwilę obecną nie została zaproponowana ze strony Komisji żadna strategia Unii Europejskiej dotycząca alkoholu na najbliższe lata. Poprzednia strategia wygasła w 2012 r. i zdaniem unijnych ekspertów została pozytywnie oceniona, a narzędzia i środki zostały uznane za właściwe, osiągając zamierzony w strategii cel.

W związku z powyższym Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego skierowała w tej sprawie pisemne pytania do Komisji Europejskiej o następującej treści:

1. Czy Komisja Europejska zamierza podjąć prace nad nową strategią UE w sprawie alkoholu czy zamierza bazować na poprzedniej, sprawdzonej strategii?

2. Czy Komisja zamierza prowadzić konsultacje z państwami członkowskimi na temat nowej strategii UE dotyczącej alkoholu?

3. Jak zdaniem Komisji została oceniona poprzednia strategia UE dotycząca alkoholu?

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu