Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Kampania na rzecz promowania akcji "Tydzień Świadomości dla Mózgu" w Parlamencie Euroepsjkim PDF Drukuj Email

under the_umbrellaW Parlamencie Europejskim trwa "Tydzień Świadomości dla Mózgu", która ma na celu podniesienie świadomości występowania zaburzeń neurologicznych. Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego właczyła się w promowaną przez Posła Marka Plurę akcje pt. "Razem pod Paralasolem" ("Together Under the Umbrella"). 

Z tej okazji w Parlamencie Europejskim zorganizowane zostało spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń neurologicznych aby pokazać wszystkim Europejczykom jak ważna jest wiedza o mózgu, jego możliwościach oraz schorzeniach, takich jak migrena, stwardnienie rozsiane, demencja, depresja czy choroba Alzheimera. W ramach akcji nagrane zostały również krótkie filmy promujące kampanię - a jeden z nich - dostpęny jest poniżej. 

under the_umbrella_mini

Marek Plura i Elżbieta Łukacijewska, Posłowie do Parlamentu Europejskiego promujący akcję "Razem pod parasolem", której celem było zwrócenie uwagi na choroby, które mają źródło w dysfunkcjach mózgu. Bruksela (16.03.2016) 

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu