Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Wizyta robocza Posłów do Parlamentu Europejskiego w Chinach z udziałem Elżbiety Łukacijewskiej PDF Drukuj Email

wizyta chinyW dniach 31 października - 6 listopada 2015 r., Elżbieta Łukacjiewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego wraz z grupą europarlamentarzystów z innych krajów Unii Europejskiej uczestniczyła w roboczej wizycie studyjnej w Chinach.

Podczas przedmiotowej delegacji odbył się szereg spotkań, które dotyczyły m.in. rozwoju infrastruktury (inwestycje drogowe oraz kolej high speed), rozwoju miast (tzw. urban mobility) oraz badań i nowoczesnych technologii.

Wizyta w Pekinie, Nanjing oraz Szanghaju pokazały jak wielki jest chiński potencjał oraz w jak szybkim tempie rozwija się to państwo. W ostatnim dniu wizyty w Chinach, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Huawei w siedzibie firmy w Szanghaju. Obecność Poseł Łukacijewskiej zaowocowała rozmowami na temat ewentualnej współpracy firmy z Podkarpaciem, a także zaproszeniem do rozmów w regionie Północnej Brabancji w Holandii (który podobnie jak Podkarpacie specjalizuje się m.in. w lotnictwie), gdzie w przyszłym tygodniu Poseł Łukacijewska promować będzie Podkarpacie i "Dolinę Lotniczą".

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu