Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Wizyta przedstawicieli Podkarpacia w Parlamencie Europejskim PDF Drukuj Email

zdjecie z wycieczkPonad 50 osób z województwa Podkarpackiego odwiedziło w dniach 21-25 marca 2014 r. Brukselę. Wizyta odbyła się na zaproszenie Elżbiety Łukacijewskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego. Uczestnikami wyjazdu byli zwycięzcy konkursów – m.in. "Młody Świadomy Obywatel", "Nasze dobre Podkarpackie", "Młody Społecznik 2013", a także panie, wylosowane wśród uczestniczek uczestniczki spotkania „Salon Kobiet" w Przemyślu oraz lokalni dziennikarze. Po raz pierwszy w wyjeździe uczestniczyła również przedstawicielka Polskiego Związku Głuchych w Rzeszowie, wraz z tłumaczką języka migowego.

Głównym punktem wyjazdu była wizyta w Parlamencie Europejskim. Zwiedzający zapoznali się z codzienną pracą, obowiązkami i prawami posłów oraz z funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego. W PE swych gości przywitała i towarzyszyła im podczas wizyty Poseł Elżbieta Łukacijewska. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, nie zabrakło czasu na chwilę luźnej rozmowy uczestników wyjazdu z Panią Poseł.

Dodatkową atrakcją było zwiedzanie w towarzystwie przewodniczki dwóch pięknych miast – Gandawy i Antwerpii. Elżbieta Łukacijewska zadbała również o to, by goście z Podkarpacia poznali samą Brukselę. Grupa miała okazję zobaczyć nie tylko słynne Atomium, czy Pałac Królewski, ale przede wszystkim przepiękny Grande Place, wraz z otaczającymi go zabytkowymi kamieniczkami. Nie zabrakło również wizyty w Królewskim Muzeum Armii, a także gotyckiej Katedrze Św. Michała i Św. Gduli oraz przy Manneken Pis (tzw. Siusiający Chłopiec), który jest symbolem Brukseli.

Bruksela, Wizyta przedstawicieli Podkarpacia w Parlamencie Europejskim (21-25.03.2014)

Err :


  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu