Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Spotkanie Elżbiety Łukacijewskiej z Henryką Krzywonos PDF Drukuj Email

e lukacijewska h krzywonosW środę 19 marca 2014 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli, Europoseł Elżbieta Łukacijewska spotkała się z Henryką Krzywonos – Strycharską, legendą Solidarności.

Podczas prawie dwugodzinnej rozmowy obie Panie miały okazję porozmawiać o Solidarności i o ludziach działających w opozycji w czasach PRL-u, a także o bieżącej sytuacji na Ukrainie. Na spotkaniu poruszono również kwestie bezrobocia wśród osób młodych oraz problemów jakim muszą stawiać czoła kobiety wchodzące obecnie na rynek pracy. Panie rozmawiały również o pracy europosłów w Parlamencie Europejskim i przełożeniu ich działań na sytuację polityczną i gospodarczą w regionach, które reprezentują.

Pani Henryka Krzywonos - Strycharska to bardzo ciepła i miła osoba, mająca w sobie dużo siły i mocy, którą doświadczenie i życie przyodziało w mocny kręgosłup. Ma ona bardzo wyraziste poglądy i dużo energii. To był ogromy zaszczyt porozmawiać z taką osobą - powiedziała po spotkaniu Elżbieta Łukacijewska. Pani Henryka Krzywonos – Strycharska staruje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pomorskiej listy Platformy Obywatelskiej.

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu