Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Zaproszenie na konferencję pn. "Regionalne aspekty polskiej strategii "Go China"" PDF Drukuj Email

regionalne_aspekty_polskiej_strategii_go_china_plakatElżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z województwa podkarpackiego na konferencję pn. "Regionalne aspekty polskiej strategii "Go China"", która odbędzie się w środę 6 marca 2013 r., w godz. 13:30-19:30 w Parlamencie Europejskim (sala P4B001) w Brukseli.

Organizatorami wydarzenia są Posłowie do Parlamentu Europejskiego - Członkowie Delegacji PE ds. Stosunków z Chińską Republiką Ludową: Elżbieta Łukacijewska, Danuta Jazłowiecka, Wojciech Olejniczak, Czesław Siekierski oraz województwa: podkarpackie, łódzkie, mazowieckie i świętokrzyskie.


Celem konferencji jest wsparcie polsko - chińskiej współpracy gospodarczo-biznesowej w związku z opracowaniem przez Ministerstwo Gospodarki RP strategii "Go China", która ma zachęcić polskich przedsiębiorców do ekspansji na rynku chińskim i tym samym zmniejszenia znacznych dysproporcji istniejących w handlu dwustronnym oraz ożywienia współpracy inwestycyjnej, wymiany turystycznej i kulturalnej. Na wydarzeniu zaprezentowany zostanie także potencjał polskich regionów, w tym. m.in. przemysłu lotniczego i turystycznego w województwie podkarpackim.


DO POBRANIA:
Regionalne aspekty polskiej strategii "Go China" - program

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu