Inicjatywy

karpaty_baner

 ---

miniatura kierunek_bruksela

---

zakaz_ruchu_pieszych_male

---

w_brukseli_i_strasburgu_baner

na_podkarpaciu_baner

---

wizyty_studyjne_baner

staze_praktyki_baner

---

porady_prawne_baner

wspieram_baner

Biuletyn

baner-biuletyn

 

 

Bruksela, Hugh Grant gościem Parlamentu Europejskiego PDF Drukuj Email

hugh_grantBrytyjski aktor Hugh Grant, w dniu 27 czerwca 2012 r. przyjechał do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, aby wziąć udział w konferencji pt. "Pan-European Forum on Media Pluralism & New Media".

Organizatorem konferencji jest Uniwersytet w Leuven a wspóorganizatorami: The Honourable Society of Grey's Inn, Centre for Media Pluralism & Media Freedom.

"To, co się działo w ostatnich latach w Wielkiej Brytanii pokazało, jak bezwzględna potrafi być prasa. Żaden rząd nie miał jaj, żeby się temu przeciwstawić
" - mówił w Parlamencie Europejskim aktor.

Hugh Grant, który jakiś czas temu padł ofiarą afery podsłuchowej, jest obecnie rzecznikiem kampanii przeciwko wścibstwu i konsolidacji koncernów mediowych. Grupa, w ramach której działa aktor domaga się m. in.: nowego systemu regulacyjnego, niezaleznego od mediów i od państwa.

Obecność na sali obrad bohatera znanych na całym świecie komedii romantycznych, takich jak: "Cztery wesela i pogrzeb" czy "To tylko miłość", wywołała ogromne zainteresowanie w Parlamencie Europejskim, przed wszystkim wśród płci pieknej.

Hugh Grant gościem Parlamentu Europejskiego w Brukseli (27.06.2012)

Err :

  Facebook Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik

baner-kalendarz-pe

O mnie w sieci

omws-facebook

omws-nk

omws-youtube

omws-flickr

omws-poeuropejsku

newshub_logo

vote_watch_logo

Sonda

Gdzie najczęściej śledzisz informacje o aktywności Elżbiety Łukacijewskiej?
 
stopka-poczta stopka-cms stopka-memo

© 2017 - Copyright by Elżbieta Łukacijewska / Wszelkie prawa zastrzeżone przez Elżbieta Łukacijewska                                                                                      Realizacja netica.eu