Wydrukuj tę stronę

Anna Dominiak

Staż jaki odbyłam w biurze Pani Poseł był dla mnie wspaniałym przeżyciem J Przede wszystkim jestem pod ogromnym wrażeniem panującej tutaj miłej atmosfery w samym biurze jak i ogólnie w Parlamencie, który jest niesamowitym miejscem pracy, kontaktów międzyludzkich, ale także jak ja to nazywam ‘’sercem dyplomacji’’.

 

Miałam możliwość uczestniczenia w Komisji ENVI, Rozwoju Regionalnego, których Pani Poseł jest członkiem oraz na wielu innych spotkaniach czy debatach, z których wyniosłam bardzo wiele. Poznałam kilku europosłów, ale również miałam możliwość porozmawiania i zrobienia sobie zdjęcia z Jerzym Buzkiem.

          

Jestem pewna, że czas spędzony w PE nie pójdzie na marne, gdyż sam fakt przebywania tutaj narzucił mi parę pomysłów życiowych. Atmosfera w biurze Pani Poseł jest przyjazna, a czas tam spędzony wspominam z uśmiechem na twarzy. Asystentki Kasia i Iwona są sympatyczne, pomocne i zawsze znajdują czas na rozmowę, również jak sama Pani Poseł, która jest kobietą ciepłą, otwartą i która na każdym robi niesamowite wrażenie.

             

Oprócz codziennej pracy, zwiedziłam całą Brukselę, co gorąco polecam. Jestem wdzięczna Pani Poseł za możliwość odbycia stażu, o którym mogłabym się rozpisywać na wiele stron, ale muszę się ograniczyć. Dziękuję Kasi i Iwonie, jeszcze raz Pani Poseł i trzymam kciuki za kolejnych stażystów.